Zajímá Vás, co vše jsme Vám schopni nabídnout oproti běžným internetovým obchodům a svatebním salonům? 

 

OSOBNÍ PŘÍSTUP: Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a snažíme se přizpůsobit Vašim potřebám a možnostem. Z toho důvodu je možné, si u nás sjednat schůzku i o víkendech nebo ve večerních hodinách.

 

JISTOTA KVALITNÍHO NÁKUPU: Pokud si u nás objednáte jakékoliv zboží, například svatební nebo plesové šaty, snubní prsteny nebo svatební oznámení, máte jistotu, že nenakupujete v imaginármín internetovém obchodu, ale Vámi objednané zboží si může vyzvednout i v naší provozovně (svatebním salonu)

 

ZÁRUKA KVALITNÍHO ZBOŽÍ: Ať už se jedná o svatební šaty nebo snubní prsteny, klademe velký důraz na kvalitu našeho zboží. Pro výrobu snubních prstenů proto využíváme pouze české výrobce. Díky tomu jsem schopni vyhovět všem Vaším požadavkům na výrobu snubních prstenů.

Svatební a společenské šaty jsou vyráběny pouze z kvalitních materiálů a drtivá většina naši šatů pochází ze zemí EU. 

 

PŘÍJEMNÉ JEDNÁNÍ: Základem našeho podnikání je vtřícné a příjemné jednání se zákazníkem. Jistě se Vám již v některých salonech stalo, že jste měla při zkoušení pocit, jako by jste snad rušila nebo obtěžovala. My Vám garantujeme, že u nás se Vám toto nestane. Zkuste nás sami a uvidíte :-) Při zkoušení šatů si s sebou vezměte i své kamarádky, aby jste věděla, že jste si vybrala oprdu ty nejkrásnější svatební šaty. 

 

NEJLEPŠÍ CENY: Možná to bude znít jako otřepaná fráze, ale naše ceny snubních prstenů i svatebních šatů jsou opravdu prakticky nejnižší na trhu. Ptáte se jak je to možné? Odpověď je jednoduchá. Jelikož salon provozujeme ve vlastních prostorách nemáme prakticky žádné náklady, z toho důvodu můžeme naše zboží a služby nabízet za bezkonkurenční ceny. Nemusíte mít tak strach, že jsou naše nízké ceny na úkor kvality. 

 

Chcete se ujistit, že tomu opravdu tak je? Pak nám zavolejte a uvídete :-)

Těšíme se na Vaší návštěvu!

 

Tereza Vančatová

tel.: 702 005 096

e-mail: tereza.vancatova@seznam.cz