INFORMACE O SNUBNÍCH PRSTENECH Z NAŠÍ NABÍKY


Jaké snubní prsteny nabízíme?


titanové snubní prsteny

prsteny z chirurgické oceli

kombinované snubní prsteny  (ocel+zlato, ocel+stříbro, titan+zlato) 

- zlaté snubní prsteny

- snubní prsteny z oceli damasteel


Termín dodání snubních prstenů


Snubní prsteny vyrobíme cca do 20 pracovních dní. V období květen - září může být doba dodání o pár dní delší z důvodu většího množství zakázek. O termínu se informute na tel. 737 604 774 nebo na e-mailu vancata.jan@seznam.cz 

 

Jaké jsou možné úpravy prstenů? 


U většiny titanových prstenů i prstenů z chirurgické oceli je možná individuální úprava vzhledu. Je možno měnit upořádání kamínku, kombinaci matných a lesklých částí prstenů. Na požádání je možná výměna zirkonů za briliatny. Dodatečné úpravy vždy dopišete do poznámky k objednávce.

 

Dodatečná úprava velikosti prstenů


U titanových a ocelových snubních prstenů se dá velikost zvětšit až o 2 čísla. Za zvětšení prstenů účtujeme 100,- za kus + 150,- za novou rytinu, pokud byla součástí původních prstenů. Zmenšení prstenů není možné. V tomto případě vám vyměníme prsten za menší. 

  

Gravírování do prstenů

Do všech prstenů zhotovíme rytinu dle Vašeho přání. Cena rytiny je 150,- za 1 prsten. 

 

Jak objednat snubní prsteny?

Snubní prsteny z naší nabídky můžete objednávat buď on-line na našich stránkách pomocí košíku nebo osobně na adrese našeho salonu. 

 

 

Jak určit velikost snubních prstenů?

 

Nejspolehlivější způsob jak zjisti velikost vašich snubních prstenů je, zajít do zlatnictví nebo k nám do salonu a nechat si přeměřit prsten, který momentálně nosíte a který Vám je akorát.

Také je možno koupit tzv. měřící kroužky, které si navlečete na prst a vidíte, jakou velikost máte. Toto měření ale není zcela přesné.

Další způsoby měření velikosti snubních prstenů vám nedoporučujeme. Jelikož nejsou tak přesné.

 

 

Na co si dát pozor při výběru snubních prstenů?

 

Našli jste si na internetu snubní prsteny, které se vám líbí a bojíte se je objednat, protože nevíte, jestli vám budou sedět nebo jestli budou ve skutečnosti tak hezké jako na obrázku? Odpověď na tuto otázku je velmi jednoduchá.

Všechny snubní prsteny z naší nabídky jsou ručně vyráběné a tak je můžeme nechat zhotovit přímo dle vaší velikosti. Je ale velmi důležité, aby jste si dobře ověřili vaši velikost. Nejjednodušší je, zajít do jakéhokoliv zlatnictví, kde jsou vždy vybaveni měřákem velikostí a na počkání vám přesně změří, jakou velikost máte. Toto měření doporučujeme dělat 2x. Jednou ráno a pak odpoledne. 

 

Obrázky, které máme na našem webu, byly pořízovány na základě reálných prstenů, proto 100% odpovídají skutečnému snubnímu prstenu. Ovšem pravdou je, že ve skutečnosti vypadají snubní prsteny ještě lépe než na obrázku. Ten totiž nedokáže věrohodně zachytit lesk prstenů.

 

Některé snubní prsteny z naší nabídky si můžete přijít prohlédnout do našeho salonu v Dobrovízi. Nebo se také podívejte, jaké zkušenosti s námi mají zákazníci.

 

Přejeme vám mnoho příjemných chvil při výběru snubních prstenů z naší nabídky a pokud by jste potřebovali jakoukoliv radu či informaci, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám pomůžeme!

Tel. 737 604 774

 

www.salondobroviz.cz