www.glaml.cz - studio krásy a zdraví.

Služby, které nabízíme: prodlužování řas, kosmetika, přístroje na hubnutí, masáže, zábaly a mnoho dalšího pro Vaši krásu a celkovou pohodu.

 

www.studiomarcella.cz - Vlasové a nehtové studio v Hostivici

Nabízíme společenské účesy, pro nevěsty svatební účesy, líčení, manikůru, pedikůru a mnoho dalších služeb pro Váš dokonalý vzhled. Využít také můžete našeho solaria nebo relaxačních masáží.

 

www.fotonemcova.cz - Svatební Fotografka Soňa Němcová

Náš svatební salon spolupracuje s fotografkou, která je velmi nápaditá a má mnoholeté zkušenosti s fotografováním svateb na nejrůznějších místech (úřady, hrady, zámky, zahrady).

Nabízíme:    Focení celého svatebního dne, focení obřadu, úpravu svatebních fotografií, tisk  fotografií, zhotovení obrazů z vašich fotografií

 

www.dobryandel.cz  - DOBRÝ ANDĚL

Dobrý anděl je systém, díky kterému mohou dárci, Dobří andělé, malými pravidelnými měsíčními částkami pomoci tisícovkám nemocných. Zapůjčením společenských nebo plesových šatů v našem salonu, společně přispějeme částkou 5% na pomoc lidem, kteří to opravdu potřebují.

 

www.kyoprint.cz - KYOPRINT 

Výrobce svatebních a novoročních oznámení. Dále nabízí výrobu razítek, diářů, kalendářů a vizitek.

 

www.kotinova.cz 

Máte v plánu překvapit svatebčany originálním svatebním tancem? Pak je taneční akademie Kristýny Kotinové to pré místo pro vás. Kromě klasických tanců vás zde naučít i moderní tance, které můžete využít nejen při nacvičování vašeho svatebního tance. 

 

www.uspechmuze.cz

Eshop s přípravky Maxxes, které zlepší a zrychlý erekci. Maxxes pro muže je silné přírodní afrodisiakum obsahující patentovanou kombinaci bylinek, které jsou již generacemi prověřeným lékem na zvýšení sexuálního apetitu. Maxxes řeší přírodní cestou dysfunkční problémy, prohlubuje intimní prožitky, odbourává nervové napětí a pomůže zvětšit erekci až o 2 cm.