Svatební salon Dobrovíz byl založen v roce 2011 v malé, stejnojmenné obci na Praze západ. 

 

Služby, které naším zákazníkům nabízíme:


- Výroba snubních prstenů z titanu a chirurgické oceli

- Půjčovna a prodej svatebních a společenských šatů

- Šití šatů na míru (šaty přesně dle Vaší postavy)

- Výroba svatebního oznámení (vtipné, klasické i moderní)

- Zařízení svatební dekorace

- Těhotenská móda (svatební i společenské šat, běžné oblečení)

 Co u nás vždy naleznete:

 

- Příjemné jednání a vstřícný přístup - na tomto si zakládáme více než na čemkoliv jiném. Nejen díky tomu většina nasích zákazníků doporučí naše služby svým známým.)

- U nás za zkoušení šatů neplatíte - pokud si k nám přijdete vyzkoušet jedny nebo třeba desatery svatební nebo plesové šaty, tak u nás na zkoušku šatů nic neplatíte. Na rozdíl od jiných salonů, které požadují platbu za zkoušeky šatů.

Kvalitní zboží - většinu zboží (především svatební šaty, společenské šaty, snubní prsteny, svatební oznámení, atd.) odebíráme výhradně od českých výrobců. Můžeme tak zaručit vysokou kvalitu našich výrobků.


- Nízké ceny - díky nízkým provozním nákladům a výhodným podmínkám od našich dodavatelů, jsme schopni držet ceny na velmi nízké úrovni, ale zároveň neklesat na kvalitě zboží. Díky tomu si naše zboží a služby může dovolit širší skupina našich zákazníků.

Velký výběr - neustále nakupujeme nové modely šatů, prstenů a svatebního oznámení. Naši nabídku zboží neustále rozšiřujeme a aktualizujeme. Díky tomu jsme schopni našim nevěstám nabídnout komplexní služby.

Osobní přístup - i my jsme zákazníky a tak se našim zákazníků snažíme poskytnou přesně to, co bychom očekávali my. Naše svatba byla pro nás tím nejkrásnějším dnem a tak se snažíme, abychom i našem nevěstám při tomto velkém dnu co nejvíce pomohli  a ulehčili připravy. Proto jsme připraveni na jakékoliv přání z vaší strany.)

 

Podívejte se na naši nabídku svatebních šatů a společenských šatů a pokud se Vám budou některé líbit, sjednejte si schůzku a přijeďte si svatební šaty nezávazně vyzkoušet.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

Zde naleznete několik fotek z našeho salonu, ale také se můžete podívat, co o nás napsali naši zákazníci.